Lessioner

Members
 • Content count

  3
 • Joined

 • Last visited


Community Reputation

0 Neutral

About Lessioner

 • Rank
  Newbie

Personal Information

Lessioner's Activity

 1. Lessioner added a post in a topic Odwołana zgoda na kartę kredytową   

  Otóż to. Po zaznajomieniu się z tematem postanowiłem jeszcze raz złożyć wniosek, tym razem poprzez infolinię banku. Jaki to dało rezultat? W tym momencie mam wstępną zgodą na kartę kredytową z limitem ….. 6.000 zł J, zdolność kredytowa nie budzi zastrzeżeń i zapraszają mnie do oddziału. Zadzwoniłem nawet do swojego opiekuna, który wcześniej zajmował się moim wnioskiem (w tym momencie jest na zwolnieniu lekarskim. Według jego słów pierwotne odrzucenie mojego wniosku mogło mieć związek z systemem, który robi tak automatycznie ze względu na częste sprawdzanie. W przyszłym tygodniu zobaczymy czy coś z tego faktycznie wyjdzie.

  • 0
 2. Lessioner added a post in a topic Odwołana zgoda na kartę kredytową   

  Ale jak to jest możliwe, że mamy jeden bank i dwie skrajnie różne decyzje? Czy następna decyzja może rodzić dla mnie jakieś ujemne skutki? Dużym zaskoczeniem było dla mnie to, że w oddziale usłyszałem na wstępie, że kartę z limitem 2.000 zł dostanę niejako z automatu a potem dopiero okazało się że konieczna jest weryfikacja.

  Może się mylę ale skoro mój „rodzimy” bank odrzuca mój wniosek (a zna doskonale moją historię kredytową) to w innych miejscach nie mam już czego szukać? 
  • 0
 3. Lessioner added a topic in Karty kredytowe   

  Odwołana zgoda na kartę kredytową
  Cześć wszystkim. Mam sporo pytań odnośnie sytuacji, która spotkała mnie kilka dni temu. Ale do początku, Credite Agricole, którego klientem jestem już dobrych 10 lat (posiada tam rachunek osobisty, zaciągnięty kredyt gotówkowy i kredyt odnawialny na koncie) tydzień temu przychylił się do mojego wniosku o przyznanie karty kredytowej. W ocenie ich analityka moja zdolność kredytowa pozwoliła na wydanie karty z limitem na 2.000 zł. Uzyskałem pozytywną odpowiedź na mój wniosek i zgodę kartę kredytową z limitem 4.000 zł. Udałem się zatem do banku i tam okazało się, że na 4.000 zł wymagana jest kolejna weryfikacja a na 2.000 zł (co było już sprawdzane wcześniej) również potrzebna jest następna weryfikacja. Drugiej weryfikacji już nie przeszedłem. Z jakiego powodu? Nikt tego nie wie a bank na ten temat milczy. Dlatego pojawia się tutaj mojej pytani: jak to się dzieje, że jednego dnia weryfikację przechodzę pozytywnie a następnego już nie? Decyzja jest cofnięta a ja pozostaję z masą wątpliwości i niedopowiedzeń.

  Może w tej sytuacji próbować jeszcze raz? Co myślicie o pomyśle złożenia jeszcze jednego wniosku?

  • 6 replies
  • 318 views