Zegarmistrzu

Members
 • Content count

  9
 • Joined

 • Last visited


Community Reputation

0 Neutral

About Zegarmistrzu

 • Rank
  Newbie

Personal Information

Zegarmistrzu's Activity

 1. Zegarmistrzu added a post in a topic Odwołana zgoda na kartę kredytową   

  Też myślałem w ten sposób ale jak się okazuje rzeczywistość wygląda nieco inaczej. Każdy bank prowadzi bowiem swoją politykę kredytową z klientem, dlatego mamy banki, które podchodzą do złożonych wniosków bardziej liberalnie lub mniej. Jedyne negatywne konsekwencje jakie mogą spotkać Cię przy złożeniu kolejnego wniosku to obniżenie punktacji w BIKu  (pamiętaj, że każde zapytanie to kilka lub kilkanaście punktów w dół). Z drugiej strony same zapytania nie przesądzają o tym, że dostaniesz kredyt/kartę kredytową czy też nie. Generalnie dla banków bardziej istotnym czynnikiem jest uzyskiwany dochód. 

  • 0
 2. Zegarmistrzu added a post in a topic Pierwsza od 15 lat upadłość banku. Straty szacowane nawet na 4 mld zł !   

  Nie przepadam za teoriami spiskowymi ale to nie może być przypadek. Niedawno SKOK Wołomin, teraz Bank Rzemiosła i Rolnictwa w Wołominie. Nie wierzę w przypadki, coś musi być na rzeczy.  Chodzą głosy, że podobnie jak w SKOKu robili tam „magiczne” kredyty na kilkadziesiąt tysięcy złotych gdzie wnioskodawcą był tzw. „słup”. 

  • 0
 3. Zegarmistrzu added a post in a topic Polacy zestresowani w pracy   

   
  A ja myślę, że to wszystko zależy też od konkretnej sytuacji i firmy w jakiej się pracuje. Przykładowo ostatnio chciałem przepisać teściowej gaz (ze starego właściciela mieszkania na nią) i zaszedłem do Biura Obsługi Klienta znanej firmy gazowniczej (oczywiście żeby nie robić reklamy nie podam nazwy tego największego gracza na polskim rynku). Wchodzę 1) Wyluzowany portier/ochroniarz podaję mi szczegółową instrukcję gdzie mam się udać (po kiego grzyba im ochroniarz, do tej pory nie wiem).
  Wchodzę do pokoju bodajże nr 12. Siedzi tęgawy pan przy biurku, patrzy nam i z rozbrajającym tekstem – O pan przyszedł a nam się pracować nie chce . Jak z filmów Barei, oczywiście była to zgrywa ale gdybym to ja swojej firmie z takim tekstem wyleciał do klienta to szef bym mnie pewnie wyp.. rzucił J. Na całe szczęcie wszystkie formalności zostały załatwione a luźna atmosfera w pracy Panów gazowników też nie została zachwiana. 
  • 0
 4. Zegarmistrzu added a post in a topic W jakim banku mogę otrzymać kartę kredytową?   

  Osobiście rekomenduję kartę kredytową dobro procentuje z PKO BP. Jeżeli z niej korzystamy to każdego dnia możemy wspierać szczytne cele. Pieniądze mogą zostać przekazane na cel jaki sobie wybierzemy, może to być bankowa akcja honorowego krwiodawstwa, ochrona środowiska i wiele jeszcze innych. Działa to w ten sposób, że to bank rezygnuje z części swoich zysków a zatem Ty nie dokładasz tak naprawdę nic z własnej kieszeni. 

  • 0
 5. Zegarmistrzu added a post in a topic ING Bank ostrzega swoich klientów przed oszustami   

  Powiem szczerze, że w ogóle mnie to nie dziwi w tym kraju i nie mówię tego aby szerzyć pesymizm. Ostatnio nasze kochane państwo zwiększyło wskaźnik kradzieży, który określa czy coś jest jeszcze wykroczeniem czy już przestępstwem. Skutek?  Diametralnie wzrosła liczba „drobnych” kradzieży w sklepach. Kutwa złodzieje teraz chodzą na „zakupy” z kalkulatorami w ręce. 

  • 0
 6. Zegarmistrzu added a post in a topic Kredyt hipoteczny. Jakie dokumenty potrzebuję?   

  Umowa o pracę na czas nieokreślony. 
  • 0
 7. Zegarmistrzu added a topic in Kredyty hipoteczne   

  Kredyt hipoteczny. Jakie dokumenty potrzebuję?
  Witam wszystkich, mam takie pytanie- jakiego rodzaju dokumenty muszę zebrać aby móc starać się o udzielenie kredytu hipotecznego.

  Moja sytuacja przedstawia się w sposób następujący. Posiadam już kilka kredytów i chciałbym je jakoś sensownie skonsolidować. Niestety nie posiadam żadnego wiarygodnego zabezpieczenia (przynajmniej tak twierdzi Pani w banku). Mój ojciec zaofiarował się, że jego dom może zostać zabezpieczeniem przyszłego kredytu.

  Stąd moje pytanie, jakie dokumenty trzeba mieć żeby takie kredyt pod hipotekę domu przeprowadzić i czy tata musi być od strony formalnej drugim kredytobiorcą? 

  • 5 replies
  • 319 views
 8. Zegarmistrzu added a post in a topic Nowa oferta Netcredit   

  Możesz być spokojna. Korzystałem z nich usług niecały tydzień temu. Wszystko przebiegło sprawnie a pieniądze dostałem praktycznie w 15 minut na swój rachunek bankowy. Choć fakt faktem o stronę mogliby się lepszą postarać. 

  • 0
 9. Zegarmistrzu added a topic in Chwilówki   

  Nowa oferta Netcredit
  Może się komuś przyda ta informacja. Wziąłem pożyczkę w Netcredit na naprawę mojego samochodu i byłem sam zdziwiony, że tak można. Dostałem 1.500 zł i oddałem… 1.500 zł, okazało się, że pożyczka jest całkowicie bezpłatna, szkoda, że tylko pierwsza. Tak czy owak jestem strasznie zadowolony. Jeśli ktoś potrzebuje to https://www.netcredit.pl  Mam nadzieję, że ta promocja jest jeszcze aktualna. Jeśli tak to warto skorzystać. 

  • 4 replies
  • 350 views