kaaawowsKi7

Members
 • Content count

  6
 • Joined

 • Last visited


Community Reputation

0 Neutral

About kaaawowsKi7

 • Rank
  Newbie

Personal Information

kaaawowsKi7's Activity

 1. kaaawowsKi7 added a post in a topic Opinie na temat pożyczek w Sms365   

  Cześć. Ja zaciągam u nich pożyczki już regularnie i mojej ocenie są jak najbardziej na tak. W pierwszym rzucie można otrzymać 620. zł. Czasami zdarzyło mi się nie zapłacić raty w wyznaczonym terminie (małe opóźnienia 1 albo 2 dni). Nic z tego tytułu przykrego mnie nie spotkało. Jest tylko kontakt telefoniczny z pytaniem „kiedy wpłaci Pan ratę”. Wypłaty na konto mają błyskawiczne (praktycznie w ciągu 24 h). Każda ważna informacja jest wysyłana sms em. Osobiście mogę polecić każdemu. 

  • 0
 2. kaaawowsKi7 added a post in a topic Odstąpienie od umowy chwilówki a kwestia dodatkowych opłat   

  Witam wszystkich,
  Jestem dopiero co po odstąpieniu od umowy pożyczki pozabankowej. Przepisy ustawy jednoznacznie mówią, że wysokość odsetek od pożyczonej sumy pieniędzy nie może większa niż 4-krotność stopy kredytu lombardowego udzielanego przez NBP. Która na chwilę obecną jak się nie mylę wynosi zdaje się 3% w skali jednego roku. Przynajmniej tak było u mnie. W treści umowy miałem paragraf mówiący o odsetkach na poziomie 0,004% dziennie. Jednak gdy odstąpiłem już od umowy to otrzymałem wiadomość o konieczności zwrotu pożyczonej sumy pieniędzy z pomniejszeniem o pierwszą ratę, którą już uiściłem.
  Pięknie pozdrawiam. 

  • 0
 3. kaaawowsKi7 added a post in a topic Jak Polacy regulują swoje rachunki?   

  A robiąc przelew internetowy nie płacisz bardzo często żadnej prowizji. Potwierdzenia przelewu ściągasz w pliku .pdf i zachowujesz w dwóch odrębnych miejscach np. na komputerze głównym i na dysku przenośnym. Ewentualnie zawsze można jeszcze wydrukować. Przelewy robisz w 5 minut i bez kolejek. Wcale się nie dziwię, że poczta i „fizyczne” banki przechodzą w tym temacie do lamusa. 

  • 0
 4. kaaawowsKi7 added a post in a topic Kredyt konsolidacyjny a punktacja w BIK 418 pkt   

  W przeciągu jednego miesiąca mój scoring wzrósł z poziomu 319 pkt do 418 pkt. Spóźnienia czasem się przytrafiały ale nie były większe niż parę dni. Dodatkowo ani razu nie było tak żebym miał komornika albo podobne historie. Wobec czego nie mam bladego pojęcia z jakiego powodu moja punktacja jest tak niska. Zawsze staram się płacić swoje zobowiązania na czas. 

  • 0
 5. kaaawowsKi7 added a post in a topic Kredyt konsolidacyjny a punktacja w BIK 418 pkt   

  Na razie pytam tylko orientacyjnie czy z taką punktacją jak w chwili obecnej posiadam jest sens składać wniosek o konsolidację czy lepszym rozwiązaniem jest odczekanie i dopiero składanie?

  • 0
 6. kaaawowsKi7 added a topic in Kredyty konsolidacyjne   

  Kredyt konsolidacyjny a punktacja w BIK 418 pkt
  Witam, mam pytanie, otóż moja punktacja w Biurze Informacji Kredytowej wynosi 418 pkt (dokładnie 3 gwiazdki) i czy mam szansę na zrobienie konsolidacji? Jak postąpić, poczekać jeszcze na lepszą punktację czy już teraz składać wniosek? Z góry dziękuję za odpowiedź. 
  • 7 replies
  • 473 views