Sign in to follow this  
Followers 0

Dochód wysoki a kłopot z otrzymaniem chwilówki.

11 posts in this topic

Posted

Witam wszystkich,

Na chwilę obecną mój dochód oscyluje na poziomie 6.000 zł netto (wszystko mogę udokumentować od strony formalnej). Oprócz tego posiadam kredyt w banku na kwotę około 10.000 zł ale spłacam go bez żadnych poślizgów. Przy tym wszystko jest jedno ale..

Swojego czasu w przypływie własnej życzliwości czy też głupoty zaciągnąłem dla bliskiej osoby pożyczkę w Providencie na sumę 2.000 zł, potem okazało się, że nie była ona spłacana a co za tym idzie moje dane najprawdopodobniej znajdują się już w Krajowym Rejestrze Długów.

Wczoraj spotkała mnie nagła sytuacja i potrzebuję 1.000 zł. Pomyślałem za tym aby skorzystać z chwilówki. Byłem pewny, że dostanę ją bez żadnych kłopotów, z takim dochodem i z całkiem niezłą historią kredytową (nie licząc tego feralnego Providenta). Vivus i jeszcze kilka innych firm dały mi odpowiedź negatywną. Czy mam szansę żeby w innych chwilówkach mój wniosek została zaakceptowany? Chciałbym dodać, że w  tym momencie jestem zainteresowany jednie chwilówkami udzielanymi on-line.

Posted

Jak mówi stare przysłowie „Dobry zwyczaj nie pożyczaj a jeszcze lepszy nie oddawaj”. Oczywiście pół żartem pół serio. Przy takiej kwocie ja bym to widział w ten sposób. Szukasz dobrego znajomego, który tym razem Tobie odda przysługę i weźmie na siebie pożyczkę on-line (w zasadzie niewiele ryzykuje skoro faktycznie uzyskujesz dochód około 6 koła na miesiąc). Po 14 dniach wypowiada umowę a w czasie kolejnych 30 dni macie czas na zwrócenie całej kwoty pożyczki. Dzięki temu oddajesz 1.000 zł z niewielkimi odsetkami i śmieszną RRSO. 

Posted

Witam wszystkich,

Na chwilę obecną mój dochód oscyluje na poziomie 6.000 zł netto (wszystko mogę udokumentować od strony formalnej). Oprócz tego posiadam kredyt w banku na kwotę około 10.000 zł ale spłacam go bez żadnych poślizgów. Przy tym wszystko jest jedno ale..

Swojego czasu w przypływie własnej życzliwości czy też głupoty zaciągnąłem dla bliskiej osoby pożyczkę w Providencie na sumę 2.000 zł, potem okazało się, że nie była ona spłacana a co za tym idzie moje dane najprawdopodobniej znajdują się już w Krajowym Rejestrze Długów.

Wczoraj spotkała mnie nagła sytuacja i potrzebuję 1.000 zł. Pomyślałem za tym aby skorzystać z chwilówki. Byłem pewny, że dostanę ją bez żadnych kłopotów, z takim dochodem i z całkiem niezłą historią kredytową (nie licząc tego feralnego Providenta). Vivus i jeszcze kilka innych firm dały mi odpowiedź negatywną. Czy mam szansę żeby w innych chwilówkach mój wniosek została zaakceptowany? Chciałbym dodać, że w  tym momencie jestem zainteresowany jednie chwilówkami udzielanymi on-line.

Przy założeniu, że nie ma żadnego postępowania komorniczego to taką pożyczkę można zrobić spokojnie w SKOKu. 

Posted

Mam rozumieć przez to, że składanie wniosków przez moją osobę nie ma większego sensu?

Jeden negatywny wpis i niejako z automatu żadna chwilówka pożyczki mi nie udzieli? Tak to jest ?
Pomimo tego, że dochody wykraczają poza przeciętne delikatnie mówiąc a moja historia kredytowa jest całkiem niezła?
Nigdy się nie spodziewałem, że będę musiał się ubiegać o chwilówkę i do tego takiej chwilówki nie otrzymam. Jakaś ironia losu jest w tym wszystkim.

Nie posiadam żadnego komornika. W tym momencie kuruję się zdrowotnie, rachunek został wyczyszczony ze względy na nowe inwestycje. Pieniądze natomiast muszę przelać pilnie mojemu synowi. Czyli takie za przeproszeniem pie…, że podchodzi się indywidualnie do klienta należy schować między bajki. Gdyby tak było faktycznie to pieniądze były by już na moim osobistym rachunku. Nic to, trzeba będzie szukać innych rozwiązań.

Posted

Możesz spróbować tutaj: 

Balon pożyczka

Suma pożyczki jedno-ratalnej: 100zł - 1000zł
Pożyczka wielo-ratalna: 1000zł - 1500zł
Czas trwania pożyczki jedno-ratalnej: 30 dni
Czas trwania pożyczki wielo-ratalnej: 12 miesięcy
Źródła uzyskiwania dochodu: umowa o pracę/emerytura/renta
Plusy- akceptowalne zadłużenie w BIGu do 3.000zł,
-błyskawiczna decyzja,
-duża przyznawalność.

Posted

Innym rozwiązaniem jest Optima. Jednak trzeba brać poprawkę na to, że przy kwocie 1.000 zł rata wynosi 179 zł przez 12 miesięcy, czyli nie jest to zbyt tania opcja. Jednak pożyczkę dostaniesz nawet jeśli figurujesz w KRD. Na Twoim miejscu już dawno pobrałbym raport z KRD na swój temat i zobaczył czy faktycznie znajduje się w nim ten nieciekawy wpis. 

Posted

Moi drodzy specjaliści z zakresu pożyczek i finansów czy ja rozmawiam z żywymi ludźmi czy z automatami, które mają „klapki na oczach”??

Jeszcze raz powtórzę co mnie interesuje- mała pożyczka udzielana on-line, która można zrobić w godzinę czasu.

SKOK- czy doradca klienta przyjedzie do mnie na szpitalny oddział aby załatwić wszystkie formalności w przeciągu godziny, domyślam się, że nie mają żadnych „oddziałów lotnych”.

Balon pożyczka – to jakieś istne kuriozum. Przy kwocie 1.000 zł chcą sterty papierów i potwierdzeń. Zachowują się tak jakbym brał co najmniej dom na hipotekę o wartości całej bańki.

Opitma- nie udziela pożyczek przez Internet a tylko taka pożyczka mnie w tym momencie interesuje.

Ręce mi już od tego opadają, dałem już sobie z tym spokój. Jak zwykle okazało się, że slogany reklamowe swoją drogą a praktyka życiowa swoją. To jakiś naprawdę paradoks, że w XXI w z takimi dochodami nie dostałem „marnego” 1.000 zł. Egh ..

Posted

Rzeczywistość wygląda w ten sposób, żadnej pożyczki ani chwilówki w godzinę czasu Pan nie uzyska- wszystkie firmy, które udzielają szybkich pożyczek muszę potencjalnego pożyczkobiorcę sprawdzić w KRD (w innym wypadku pewnie by już dawno „popłynęły). Otrzymał Pan możliwe rozwiązania w Pana indywidualnej sytuacji, zatem nie rozumiem całego poirytowania. 

Posted

Szanowny Panie Aenus nie ma się co obrażać na system. Zawsze robimy tyle ile faktycznie możemy zrobić, nikt nie jest przecież czarodziejem. Dlatego na przyszłość warto sprawdzić swój KRD, tym bardziej, że  raz na 6 miesięcy można to zrobić całkowicie za darmo. Jak to zrobić? Odsyłam do wpisu na blogu:

http://kredytyforum.pl/index.php?/blogs/entry/4-jak-sprawdzi%C4%87-czy-jestem-w-krd/

Posted

Spróbuj ten serwis  https://finratownik.pl/ - tutaj automatycznie system podbiera tobie pożyczki z róznych firm z najwygodiejszym %. Możesz sprobować, mam nadzieje że ci to pomoże! 

Posted

Ciężka sprawa. Przede wszystkim jak bierzesz kredyt w swoim imieniu to Ty powinieneś spłacać.

Jest coraz więcej firm pozabankowych, więc może któraś pożyczki udzieli. Próbuj po kolei ;)