Sign in to follow this  
Followers 0

Pilnie pożyczka na 2.000 PLN bez sprawdzania BIK.

9 posts in this topic

Posted

Witam wszystkich , jestem zainteresowany zaciągnięciem pożyczki w wysokości 2.000 zł bez weryfikacji w BIKu i w KRD.

Wielkość kredytu: 1.600-2. 000 zł
Pożądany czas trwania umowy kredytowej. 1 rok
Średniomiesięczna suma dochodu netto z 3 miesięcy 3.900 zł
Czy wynagrodzenie jest przelewane na rachunek bankowy- Tak
Miasto/województwo- Wrocław/Dolnośląskie
Źródło pozyskiwania dochodów- Jednoosobowa działalność gospodarcza
Okres trwania umowy w tył/okres trwania umowy w przód
NIP pracodawcy/branża/stanowisko- projektowanie stron www
Wiek kredytobiorcy / kredytobiorców- 27
Bieżące obciążenia kredytowe- około 10.000 zł
Historia w BIK(czy w przeszłości były zaciągnięte kredyty i czy były spłacane terminowo) Miałem jeden kredyt ale umowa została wypowiedziana. W chwili obecnej spłacam przez firmę windykacyjną- około 850 zł każdego miesiąca.

Posted

Brałeś już jakieś pożyczki pozabankowe? Wysyłałeś już wnioski z zapytaniem kredytowym?

Posted

Pozabankówek żadnych nie mam. Natomiast każdy mój wniosek otrzymywał decyzję negatywną ;/

Posted

Z jednej strony są pożyczki bez BIK ale tam weryfikowany jest KRD. Z drugiej strony są pożyczki bez KRD ale tam zaglądają z kolei do BIK. Dlatego też Pana sytuacja jest patowa. Może mam Pan kogoś w rodzinie bliskiego kto byłby w stanie pomóc ?

Posted

Wobec tego mam rozumieć że najlepszym wyjściem w mojej sytuacji jest spłata długu widniejącego w KRD. Jak dobrze kojarzę nie była to zbyt wygórowana kwota, coś koło kilkuset złotych. Może mi Pan napisać gdzie nie weryfikują BIKu?

Posted

Dokładnie jeśli KRD i BIG będą czyste to spokojnie można będzie poszukać konkretnie oferty pozabankowej. W jakim miejscu dokładnie? Na chwilę obecną bardzo trudno jest odpowiedzieć na tak postawione pytanie. W pierwsze kolejności proszę uregulować zadłużenie, które widnieje w KRD. Jest to pierwszy krok, ofert bardzo szybko się zmieniają także nie ma sensu pisać o tym co teraz jest dostępne na rynku. 

Posted

Wobec tego mam rozumieć że najlepszym wyjściem w mojej sytuacji jest spłata długu widniejącego w KRD. Jak dobrze kojarzę nie była to zbyt wygórowana kwota, coś koło kilkuset złotych. Może mi Pan napisać gdzie nie weryfikują BIKu?

Rada ode mnie. Po pierwsze nie wysyłaj żadnych zapytań kredytowych. Na chwilę obecną nie masz żadnych szans na kredyt (banki oprócz BIKa sprawdzają również już KRD). Po drugie spłać zadłużenie, które figuruje w KRD—od momentu spłaty wierzyciel ma 14 dni aby usunąć negatywne dane. Wtedy ewentualnie możesz się zacząć rozglądać za jakąś pożyczką pozabankową. Większość takich firm nie weryfikuje BIK a jedynie sprawdza KRD. 

Weź jednak pod uwagę to, że propozycje pożyczkowe takich firm do najtańszych nie należą. Jednak ostateczna decyzja zależy oczywiście od Ciebie.

Serdecznie pozdrawiam. 

Posted

nie wiem jak tam BIKu , ale  moge powiedziec na 100% , firma "Szybka Gotowka" jest juz 1.5 roku moim partnerem. Za 20 minut przychodzi kasa, wszystko jest jasne. żadnych ukrytych opłat. Polecam

nie wiem jak tam BIKu , ale  moge powiedziec na 100% , firma "Szybka Gotowka" jest juz 1.5 roku moim partnerem. Za 20 minut przychodzi kasa, wszystko jest jasne. żadnych ukrytych opłat. Polecam

Posted

No na temat pożyczek bez BIK powiem tak - miałem taką sytuację że potrzebowałem pieniądze kiedy miałem wpis w BiKu, Wtedy znalazłem https://freezl.pl/ i miałem spokojne nerwy)