Sign in to follow this  
Followers 0

Gdzie znajdę pożyczkę prywatną- 10.000 PL na 8 lat ??

7 posts in this topic

Posted

Witam wszystkich,

Jednym słowem potrzebuję pożyczki prywatnej na kwotę 10.000 zł. Jeżeli chodzi o stopę oprocentowania do jestem otwarty na wszelkie propozycje, w szczególności zależy mi jednak na tym, żeby okres spłaty wynosił 8 lat lub więcej. Jeżeli znajdzie się konkretna osoba to mogę się spotkać osobiście aby porozmawiać i konkretach i ewentualnie podpisać umowę. Cała procedura pożyczki może się odbyć również przez zaufaną firmę pośrednika- nie ma z mojej strony żadnego problemu. Kłopot jest jednak w tym, że na chwilę obecną posiadam już jeden zaciągnięty kredyt (pieniądze z pożyczki poszły by między innymi na jego spłatę) na sumę 2.000 zł, raty opłacam w wyznaczonym terminie i nie mam żadnych opóźnień. Dochód jaki miesięcznie uzyskuje to 740 zł, nadal się uczę a pieniądze to renta po tacie. Nie posiadam na siebie żadnych nieruchomości, nie chcę nikogo „naciągać”, raty będę spłacał w terminie. Strasznie te pieniądze są mi potrzebne, dlatego będę bardzo wdzięczny za każdą informację gdzie mogę taką pożyczkę uzyskać.  Prosiłbym o wypowiedzi tylko te osoby, które naprawdę chcą i mogą mi pomóc. Nadmieniam, że nie robię żadnych przedpłat „za rozpatrzenie wniosku” itd. Chyba że przelew na symboliczną złotówkę żeby potwierdzić moją tożsamość.

Z góry dziękuje za każdą podpowiedź, 
Pozdrawiam 
Filip

Posted

Brutalna prawda wygląda tak, że nikt na piękne oczy nie udzieli Ci takiej pożyczki. Weź pod uwagę pozycję wierzyciela, który potrzebuje twardych gwarancji a nie tylko ustnych zapewnień o tym, że pożyczkę będzie się spłacało w terminie. Jeżeli masz rentę po postaraj się może o kredyt bankowy, fakt faktem przy takiej wysokości wątpię abyś otrzymał aż 10.000 zł ale spróbować zawsze możesz. 

Posted

Jak duża jest rata, którą spłacasz w banku? Gdzie masz ten kredyt i na jaki czas przyznano Ci rentę?

Posted

A z czystej ciekawości można zapytać w jakim celu potrzebujesz tak pilnie tych 8.000 zł ?? 

Posted

Wysokość raty wynosi 240 zł. Kredyt został udzielony przez SKOK. Natomiast rentę mam przyznaną na okres 5 lat.

PS. Pytanie na marginesie , czy słyszał ktoś z użytkowników forum o portalu ***********.pl?  Czy ten pośrednik jest wiarygodny i mógł by mi pomóc?

Posted

Brutalna prawda wygląda tak, że nikt na piękne oczy nie udzieli Ci takiej pożyczki. Weź pod uwagę pozycję wierzyciela, który potrzebuje twardych gwarancji a nie tylko ustnych zapewnień o tym, że pożyczkę będzie się spłacało w terminie. Jeżeli masz rentę po postaraj się może o kredyt bankowy, fakt faktem przy takiej wysokości wątpię abyś otrzymał aż 10.000 zł ale spróbować zawsze możesz. 

W mojej ocenie też nie masz większych szans na żaden kredyt bankowy. Dodatkowo chcesz kredyt/pożyczkę na okres 8 lat a renta jest przyznana na 5 lat. Dodatkowo jest wysokość jest tak niska, że żaden bank nie weźmie jej nawet pod uwagę. Radzę Ci nie pchać się w pożyczki prywatne bo tylko pogorszysz swoją sytuację. 

Posted

Ewentualnie spróbuj zapytać w swoim SKOKu. Nie wróżę Ci na teraz powodzenia ale kto wie..