Sign in to follow this  
Followers 0

Potrzebna pożyczka!

21 posts in this topic

Posted

Witam wszystkich 
Mam na imię Hubert. Jestem zainteresowany pożyczką na około 10.000 zł na maksymalnie 50-60 miesięcy. Pieniądze są mi potrzebne aby zwrócić chwilówki w firmie Vivus (zaciągałem je aby kupić lekarstwa i opłacić leczenie mojej dziewczyny w specjalnym programie, stwierdzono u niej stwardnienie rozsiane). Może pomyślicie, że to tania ściema ale niestety mówię poważnie. Jak się okazuje niestety nieszczęścia chodzą po ludziach. 

Wspólnie mieszkamy u moich rodziców i oboje pracujemy. Rata jaką mógłbym płacić miesięcznie to około 300 zł. 
Pozdrawiam Hubert. 

Posted

Na wstępie proszę wypełnić poniższy wzór:

Suma kredytu
Pożądany czas trwania umowy kredytowej
Średni miesięczny dochód netto za okres  3 i 6 miesięcy
Dochód rozbity na podstawę i dodatki/premie - kwotowo (jeżeli występuje)
Nazwa banku, do którego przelewane jest wynagrodzenie
Miasto oraz województwo
Źródło pozyskiwania dochodów
Czas obowiązywania aktualnej umowy - od kiedy i do kiedy trwa
NIP pracodawcy oraz zajmowane stanowisko
Wiek kredytobiorcy/kredytobiorców
Bieżąca suma kredytów pozostałych do spłaty
Bieżąca suma miesięcznych zobowiązań kredytowych
Historia w BIK(czy w przeszłości były zaciągane kredyty i jak wyglądała ich spłata)

Posted

Suma kredytu – około 10.000 zł 
Pożądany czas trwania umowy kredytowej- około 50 do 60 miesięcy
Średni miesięczny dochód netto za okres  3 i 6 miesięcy- 5.400 zł i 10.800 zł 
Dochód rozbity na podstawę i dodatki/premie - kwotowo (jeżeli występuje)—nie dotyczy 
Nazwa banku, do którego przelewane jest wynagrodzenie—ING Bank Śląski
Miasto oraz województwo—Łódź, łódzkie
Źródło pozyskiwania dochodów- umowa o pracę 
Czas obowiązywania aktualnej umowy - od kiedy i do kiedy trwa – 01.03.2015 do 31.12.2016 r
NIP pracodawcy oraz zajmowane stanowisko—7226994332, Operator linii produkcyjnej
Wiek kredytobiorcy/kredytobiorców—32 lata 
Bieżąca suma kredytów pozostałych do spłaty—4.500 zł 
Bieżąca suma miesięcznych zobowiązań kredytowych – 650 zł 
Historia w BIK(czy w przeszłości były zaciągane kredyty i jak wyglądała ich spłata)—każdy bank odmawia udzielenia kredytu także podejrzewam, że historia jest kiepska 

Posted

Zakładając, że Pana dane znajdują się we wszystkich bazach a umowa o pracę nie jest zbyt długa to mamy kłopot…. Dziewczyna również ma negatywne adnotacje w bazach, jak to u niej wygląda? Na jaki okres ma podpisaną umowę?

Posted

Chyba jej sytuacja nie jest lepsza od mojej, tak mi się przynajmniej wydaje a umowę o prace ma podpisaną do czerwca przyszłego roku. 

Posted

Chyba jej sytuacja nie jest lepsza od mojej, tak mi się przynajmniej wydaje a umowę o prace ma podpisaną do czerwca przyszłego roku. 

Proszę powiedzieć od kiedy dokładnie dziewczyna pracuje w aktualnym miejscu pracy- data? 
Czyli mam rozumieć, że sama ma opóźnienia w spłatach?

Posted

Proszę jeszcze napisać do dokładnie wpływa na negatywne wpisy zarówno w Pana przypadku jak i dziewczyny. 

Posted

Wpisy mojej dziewczyny są raczej w porządku. 
Moje nie prezentują się najlepiej.
Wydaje mi się, że nie zamknąłem jakiegoś starego rachunku w banku i cały czas są naliczane jakieś opłaty i dlatego jestem w bazach przez co nie mogę uzyskać kredytu. 

Posted

Na rachunku posiadał Pan jakiś limit a może debet? To jest tylko wyłączna przyczyna odrzucania wniosków kredytowych? 

Posted

Jak dobrze pamiętam miałem debet na jakieś 300 zł. Taka typowa oferta dodawana do rachunku. Jednak to spłaciłem tylko zostały same opłaty za rachunek, które cały czas rosły. Pewnie dlatego nie mogę dostać żadnego kredytu. Jednak jest to dziwne bo sprawdziłem sobie BIKa i nic tam niema, kompletne zero. Dodam również, że nigdy niczego nie kupowałem na raty. 

Posted

Jak długo dziewczyna pracuje w aktualnej firmie/na jaki czas podpisała umowę/jakie uzyskuje dochody i w jakiej wysokości opłaca raty? 

Posted

Moja dziewczyna jest już zatrudniona około 5 lat. Umowa o pracę kończy się jej w czerwcu przyszłego roku, jednak zakładam, że ze względów zdrowotnych nie przedłużą jej . W tym momencie spłaca jakąś kartę kredytową. 

Posted

Niech Pan ściągnie jej raport BIK, to jest pierwsza sprawa. Sprawa się komplikuje dlatego, że umowa jest na stosunkowo krótki okres czasu ale i tak raport będzie dla was przydatny. Będziecie wiedzieć na czym tak naprawdę stoicie i jaką macie szansę na otrzymanie normalnego kredytu. 

Posted

A w jaki sposób możemy to zrobić? 

Posted

Robisz w ten sposób:
1.Zamawiasz raport BIK zarówno swój i dziewczyny 
2.Wypełniasz schemat z danymi swojej dziewczyny (z tego co już napisałeś podejrzewam, że jeśli zrobimy kredyt do tylko na nią) 

Trzeba zobaczyć co w tym BIKu faktycznie się znajduje a potem będziemy mogli powiedzieć już coś pewnego

Pozdrawiam

Posted

Raport Bik został już zamówiony. Zapomniałem jeszcze dodać, że w firmie w której pracuję jest to już moja druga umowa. Łącznie jestem już tam zatrudniony praktycznie 5 lat. 

Posted

W wiadomości prywatnej wysłałem Panu mój adres e-mail. Po otrzymaniu raportu proszę mi go podesłać i wtedy zobaczymy co da się zrobić.

Posted

Raport z BIKu już Panu podesłałem. Proszę sprawdzić skrzynkę i dać znać. 

Posted

Witam ponownie,

Wbrew pozorom w BIKu nie jest tak tragicznie tzn. mam pan pożyczki pozabankowe, które zostały zwrócone w terminie, jeden negatywny wpis, bank Pekao—opóźnienie w płatności aż 740 dni ale spłacone w lutym  2010 roku. 
1) Może Pan poczekać aż wpis sam zniknie niebawem tj. w lutym przyszłego roku 
2) Albo możemy spróbować usunąć go (zapraszam w tym celu ponownie do kontaktu na e-mail)
3) Ewentualnie na chwilę obecną możemy jeszcze próbować zrobić  kredyt w BOŚ Banku, opcjonalnie w PKO BP w ostateczności Credite Agricole.
Mogę Ci w tym pomóc, na teraz nie podam Ci szczegółów (nie posiadam dostępu do odpowiednich kalkulatorów). Wiem natomiast jedno w Pana warunkach nie będzie to tani kredyt….

Pozdrawiam serdecznie

1 person likes this

Posted

Będę wdzięczny za każdą pomoc.