Sign in to follow this  
Followers 0

Potrzebna pilnie pożyczka na 25.000 zł

11 posts in this topic

Posted

Witam wszystkich, 
Znalazłem się w takiej sytuacji, że potrzebuję pożyczki na kwotę 25.000 zł, przez 2-3 miesięcy jestem w stanie spłacać pod 1.000 zł miesięcznie a potem nawet w wysokości 2.000 zł każdego miesiąca. Na chwilę obecną mam umowę o pracę na czas określony do 31.12.2019 r. Dodam również, że nie mam żadnego komornika. 

Posted

Na wstępie proszę o wypełnienie poniższego wzoru: 

Wielkość kredytu
Pożądany czas trwania umowy kredytowej
Łączny dochód miesięczny netto na całą rodzinę 3mc/6mc
Czy wynagrodzenie jest przelewane na rachunek bankowy?
Miasto/województwo
Źródło pozyskiwania dochodów
Czas obowiązywania umowy w tył/okres trwania umowy w przód
NIP pracodawcy/branża/stanowisko
Wiek kredytobiorcy / kredytobiorców
Bieżące obciążenia kredytowe
Historia w BIK (czy w przeszłości były zaciągane kredyty a jeśli tak to czy były spłacane w terminie)

Posted

Czy posiada Pan jakieś zabezpieczenie rzeczowe, które mogłoby być gwarantem zwrotu zaciągniętej pożyczki?

Posted

Wielkość kredytu – 25 tys. zł 
Pożądany czas trwania umowy kredytowej- do końca 2016 roku 
Łączny dochód miesięczny netto na całą rodzinę 3mc/6mc – 10.500 zł 
Czy wynagrodzenie jest przelewane na rachunek bankowy? - TAK
Miasto/województwo- Skierniewice/ Łódzkie
Źródło pozyskiwania dochodów- umowa o pracę 
Czas obowiązywania umowy w tył/okres trwania umowy w przód— od 01.05.2013 r do 31.12.2019 r.
NIP pracodawcy/branża/stanowisko 9983468041, Kierownik produkcji 
Wiek kredytobiorcy / kredytobiorców—53 lata 
Bieżące obciążenia kredytowe—3.500 zł 
Historia w BIK (czy w przeszłości były zaciągane kredyty a jeśli tak to czy były spłacane w terminie)—
Mam negatywną historię kredytową w okresie 2009 - 2011r

Co do kwestii zabezpieczenia- raczej nic szczególnego – 10 letni samochód, lokatorskie spółdzielcze mieszkanie. Dodatkowych nieruchomości nie posiadam. 

Posted

Jak duże są Pana miesięczne raty? Jakiego rodzaju miał Pan problemy w przeszłości? Była wypowiedziana umowa, może komornik? Pełne kwoty zostały zwrócone? Jeśli tak to kiedy- dokładna data? Czy w chwili obecnej spłaca Pan terminowo swoje zobowiązania? Jaki ma Pan średni dochód za 3 miesiące wstecz?

Posted

Jak już wspomniałem raty kredytowe są na sumę około 3.500 zł miesięcznie. Żadna umowa nie jest jeszcze wypowiedziana ale jeden kredyt  (z największą ratą tj. 2.822 zł) jest już dziale windykacji. Komornika żadnego nie mam. Moja płaca netto to około 10.500 zł miesięczne a zatem mój dochód z 3 ech miesięcy wynosi około 32.000 zł na rękę. 

Posted

Jeżeli jednym kredytem zajmuje się już dział windykacji to zabezpieczenie będzie konieczne. Bez tego raczej nic sensownego nie będziemy w stanie zrobić. 

Posted

Czy w ostatnim czasu robił Pan jakieś zapytania kredytowe?
Na teraz najlepszym rozwiązaniem będzie dla Pana pobranie raportu BIK aby zweryfikować konkretnie jaka jest pana sytuacja. 

Posted

Może podpisywał Pan jakąś ugodę z bankiem? Może jest tak, że z jednej strony miał Pan opóźnienia ale Bank nie wypowiedział umowy kredytowej albo umowa została wypowiedziana a Pan spłaca kredyt w dalszym ciągu i wtedy sprawa się komplikuje. Wobec tego raport z BIKu wiele by nam powiedział.

Posted

Raport z Biku już posiadać. Komu mogę go wysłać, żeby zobaczył jaka jest faktycznie moja sytuacja? Z bankiem handlowym już podjąłem rozmowy, powiedzieli mi żebym napisał pismo w sprawie zmiany statusu kredytu z „w windykacji” na „spłacany”. Już to zrobiłem i czekam na odpowiedź. 

Posted

Służę pomocą. W wiadomości prywatnej wysłałem panu adres mojej poczty elektronicznej.