Sign in to follow this  
Followers 0

Opinie na temat pożyczek w Sms365

21 posts in this topic

Posted

W tym temacie proszę pisać swoje opinie i oceny pożyczek w SMS 365. Czy firma jest przyjazna dla klienta? Ile wynosi oprocentowanie pierwszej pożyczki w SMS 365? 
Z pewnością będą to przydatne informacje dla każdej osoby, która taką pożyczkę będzie chciała zaciągnąć. 

Posted

W dniu dzisiejszym dostałam tam pożyczkę a chciałbym zaznaczyć, że jestem bezrobotną studentką. Oczywiście wszystko „wyjdzie w praniu”, wydają się uczciwi w pierwszym kontakcie. 

Posted

Witam wszystkich, wie ktoś może jak duże może być opóźnienie w spłacie raty w sms 365?

Posted

Cześć. Ja zaciągam u nich pożyczki już regularnie i mojej ocenie są jak najbardziej na tak. W pierwszym rzucie można otrzymać 620. zł. Czasami zdarzyło mi się nie zapłacić raty w wyznaczonym terminie (małe opóźnienia 1 albo 2 dni). Nic z tego tytułu przykrego mnie nie spotkało. Jest tylko kontakt telefoniczny z pytaniem „kiedy wpłaci Pan ratę”. Wypłaty na konto mają błyskawiczne (praktycznie w ciągu 24 h). Każda ważna informacja jest wysyłana sms em. Osobiście mogę polecić każdemu. 

Posted

Jest chyba zrozumiałym dla każdego, że jak się coś pożycza to trzeba to później oddać. Specjalnie nie dziwie się firmom chwilówkowym, że trzymają rękę na pulsie i zatrudniają sprawnych windykatorów telefonicznych. 

Posted

Jest chyba zrozumiałym dla każdego, że jak się coś pożycza to trzeba to później oddać. Specjalnie nie dziwie się firmom chwilówkowym, że trzymają rękę na pulsie i zatrudniają sprawnych windykatorów telefonicznych. 

Zgadzam się z Tobą ale przyznasz, że niekiedy w działach windykacji siedzą osoby nieprzyjemne żeby nie powiedzieć istne sku…rczybyki. 

Posted

Witam wszystkich. To może również i ja dorzucę swoje trzy grosze. Powiem tak zwlekanie z oddaniem pieniędzy tej firmie może się okazać przykre w skutkach. Mój kolega zaciągnął tam pożyczkę, umowy żadnej w zasadzie nie zatwierdzał ponieważ pieniądze były już na jego osobistym rachunku bankowym. W pierwszym etapie dług był ściągany prze pracowników biura windykacyjnego. Ich działania były prowadzone przez jakiś miesiąc czasu. Wcześniej dwa razy otrzymał pismo z wezwaniem do zapłaty. Jednak dlatego, że umowa nie została przez niego zawarta cała sprawa znowu znalazła się w sms 365. Potem miał spokój przez jakieś dwa miesiące. Bez żadnych ponagleń do zapłaty i telefonów z żądaniem dokonania wpłat. Kolega w zasadzie, że cała sprawa została zamknięta jednak niedługo potem okazało się jak bardzo się mylił….

Po około dwóch i pół miesiąca do jego domy zapukało dwóch smutnych panów (scena jak z filmu). Wyznaczyli mu termin 3 dni żeby wszystko zwrócił, w zasadzie to nie była żadna prośba tylko rozkaz.

Stwierdzili, że w przypadku braku wpłaty wrócą do niego a wtedy porozmawiają inaczej. Muszę wierzyć koledze na słowo bo sam ich nie widziałem ale z jego relacji można przypuszczać, że panowie raczej nie wykonują pracy biurowej

Pożyczać oczywiście można ale jeśli zdarzy się nie zapłacić to trzeba mieć się na baczności. Nie każdy dokona własnego wyboru.

Posted

Natomiast ja ich nie polecam.  Swojego czasu miałem u nich pożyczkę 310 zł na 30 dni. Fakt, że spłacałem to przez całe 4 miesiące (cały czas przedłużałem). Jednak kiedyś tak się zdarzyło, że przedłużenie przyszło im z opóźnieniem (bank miał jakiś problem z własnym systemem). Od razu miałem telefon z tej firmy, puścili mi taką wiązankę, że ja dziękuję. Natomiast kiedy już dostali pieniądze o żadnych przeprosinach mowy być nie mogło. Z resztą zobaczcie jakie kosmiczne mają odsetki, przecież to jest rozbój w biały dzień. Jednym słowem NIE POLECAM.

Posted

Cześć, jak  to jest dokładnie z tą umową? Może ktoś konkretnie wypowiedzieć się w tym temacie? Jak to jest pożyczkę dostajemy tylko po rozmowie telefonicznej? Wysyłają do nas coś normalną pocztą albo drogą elektroniczną? 

Posted

I dlatego pożyczki nazywają się błyskawiczne. Po pierwsze wszelkie formalności są ograniczone naprawdę do niezbędnego minimum, nawet jak nie ma się stałego źródła dochodu to można otrzymać kredyt.

Fakt, gorzej jeśli się go nie spłaci w terminie. Wtedy zaczynają się prawdziwe cyrki…. 

Posted

Jeżeli ktoś jest bezrobotnym to jasnym jest, że normlanego kredytu w banku za Chiny ludowe nie dostanie. Natomiast ja w sms 365 pożyczkę dostałem bez żadnych kłopotów. Wszystko przebiegło bardzo sprawie. Zwróciłem pieniądze w terminie i nie mogę o nich powiedzieć złego słowa. Jestem im bardzo wdzięczny ponieważ pieniądze z pożyczki były mi bardzo potrzebne. Z linii kredytowej a banku nie mogłem skorzystać a o kredycie gotówkowym mogłem tylko pomarzyć. Dlatego też z braku laku płaciłem też duże odsetki co by nie ukrywać. Dzięki temu uchronił spokój własny i mojej rodziny.

Ktoś zadał pytanie o kontakt telefoniczny i kwestię potwierdzenia. Ja w ogóle nie wiem co to za problem jeśli ktoś dzwoni i chce potwierdzić tylko dane . Chyba, że ktoś ukrywa się przed rodziną z finansami etc. Ale to już taki szczegół

Posted

Procedura otrzymania pożyczki wygląda całkowicie normalnie. Najpierw dostajesz umowę w kopercie (w między czasie pieniądze już są na Twoim rachunku bakowym). Umowę podpisujesz, wrzucasz do koperty i im odsyłasz (koszty znaczka pokrywa firma). W moim przypadku umowę dostałem w zasadzie już po tym jak spłaciłem pożyczkę, także nie miało już to dla mnie większego znaczenia.

Co więcej działają bardzo dyskretnie, na kopercie nie ma ich loga także nikt z domowników nawet się nie domyśli, że mamy jakąś pożyczkę. 

Posted

Cześć wszystkim,

Pytanie kieruję do osób które zaciągnęły pożyczkę w sms 365 i nie spłaciły jej w wyznaczonym terminie. Jak w takiej sytuacji wygląda proces windykacji? Tj. w jakim czasie przekazują naszą pożyczkę zewnętrznej firmie windykacyjnej? Ma to miejsce czy sprawa z automatu „leci do sądu”? Jak duże są koszty dodatkowe i jak to sobie liczą w momencie kiedy oddają sprawę firmie zewnętrznej? Czy wtedy można jeszcze z nimi rozmawiać w kwestii zawarcia ewentualnej ugody?

Sytuacja wygląda tak, że mam u nich pożyczkę, której nie jestem w stanie spłacać, przedłużanie w nieskończoność też mi się za bardzo nie uśmiecha;/ Czego mogę się spodziewać z ich strony? Jak długo czekają ze skierowaniem sprawy do sądu? Chciałbym wiedzieć ile mam jeszcze względnego spokoju przed „burzą”. Orientujecie się może czy wezwania do zapłaty wysyłają na adres korespondencyjny czy na adres zameldowania?

Posted

Według mnie Pożyczka sms365 to jakiś ponury żart jakiś. Mój dobry kolega chciał kiedyś pożyczyć tylko 200 PLN, dosłownie 200 zł na całe 30 dni. Nie przyznali mu ponieważ jego świadczenie jest rentą a nie emeryturą (chciałbym dodać, że renta ma przyznaną dożywotnio. Jaki wobec tego mają system ?nie mam pojęcia. W jakim celu w ogóle działa taka firma na rynku?

Posted

Może ktoś z forumowiczów pożyczał pieniądze w  sms365. Moja sąsiadka zadłużyła się u nich na  750zł.Trzy razy już przedłużała , zapłaciła trzy razy po 180zl. Nie ma to większego sensu bardzo chciałabym jej pomóc ale nie wiem kompletnie w jaki sposób.

Posted

Witam
Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Najlepiej do nich zadzwonić na infolinię i spróbować się dogadać. Doradca wyznaczy sumę do spłaty i poda numer rachunku bankowego na który trzeba będzie zrobić przelew. Wysyłają również blankiety do spłaty, wystarczy tylko o to poprosić. 

Posted

Pytanie trochę z innej beczki wie może ktoś jak wygląda u nich kwestia odstąpienia od umowy pożyczki? Wiem, że mam na to dokładnie 14 dni ale od jakiego momentu należy je liczyć? Wie ktoś? Byłbym bardzo wdzięczny za odpowiedź. 

Posted

Co osoba to inna opinia na ten sam temat. A tak naprawdę sms 365 nie różni się wcale znaczenie od innych firm tego typu. Pożyczkę dostać u nich może praktycznie każdy ale jak to już było kilka razy powiedziane należy mieć się na baczności w sytuacji kiedy nie jest ona spłacana terminowo i tyle… 

Posted

Powiem wam szczerze, że nie byłam szczególnie przekonana do pożyczek na sms. Preferuję raczej tradycyjne formy kontaktu. Dlatego najpierw do nich zadzwoniłam. Trafiłam na szczególnie kompetentnego doradcę (i piszę to całkowicie poważnie). Pan mi wszystko wyjaśnił, powiedział jasno „ile dostaję” a „ile mam zwrócić” , bez żadnego owijania w bawełnę, prosto i konkretnie. Myślę, że się na nich zdecyduję na te święta żeby kupić prezenty swoim bliskim,

Posted

Sympatyczna oferta, szczególnie dla tych osób którym szczególnie zależy na czasie. Sam dostałem pieniądze praktycznie w kilkanaście minut, Jeszcze nie widziałem, żeby firma działała tak szybko, pełny profesjonalizm. Nie to co w innych chwilówkach gdzie pracownicy nie wiedza nawet za co są odpowiedzialni. Dlatego z czystym sercem mogę każdemu polecić. 

Posted

Witam serdecznie, pochlebne opinie dla tej firmy są dla mnie zastanawiające. Osobiście dla mnie to jakaś kpina. Wysłałem wniosek i cierpliwie czekam- w końcu dzwonią.
Pani doradca traktuje klienta jak „mięso” do zarabiania pieniędzy- można to było wyczuć.

Wskazałem numer do zakładu pracy we wniosku a Pani na to, że sami to we własnym zakresie weryfikują, cierpliwie zatem tłumaczę, że dałem bezpośredni do kadr gdzie wszystkiego się dowiedzą a w sieci mogą znaleźć co najwyżej główny numer, który wiecznie jest zajęty. Jakbym uderzał grochem o ścianę, nic do niej nie docierało.

Prosiłem żeby zadzwonili do pracodawcy po tym jak prześlę im wyciąg z mojego rachunku bankowego i co usłyszałem ? „ nie ma takiej możliwości, dzwonimy już w tym momencie”. Jakoś nie uśmiecha mi się żeby każdy w pracy wiedział, że mam problemy finansowe. Żenada. Zrezygnowałem wobec tego z dalszej współpracy z tą firmą.