Sign in to follow this  
Followers 0

Opinie na temat pożyczek w Kredito24

8 posts in this topic

Posted

W tym temacie proszę umieszczać wszelkie opinie na temat pożyczek udzielanych przez Kredito24.

Z pewnością zgromadzone informacje posłużą innym forumowiczom.

Posted

Witam wszystkich. Bardzo chciałbym wiedzieć jaki numer ma rachunek bankowy Kredito24. Interesuje mnie zarówno konta na jakie spłacamy nasze zadłużenie jaki i konto z jakiego przelewana jest dla nas pożyczka. W jakim celu? Chcę mieć 100% pewność, że wszystkie formalności zostały załatwione porządnie. Otrzymałem na skrzynkę e-mail umowę pożyczki do podpisania. Czytam je od dłuższego czasu i nigdzie nie mogę odnaleźć mojego rachunku bankowego. Osobiście posiadam konto w banku PKO. Kredito 24 też ma rachunek w PKO i z tego banku pewnie dostanę od nich przelew z pożyczką. Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc.

Posted

A nie pomyślałeś o tym, że najprostszym sposobem aby się o tym dowiedzieć jest zadzwonienie na infolinie kredito24?

Posted

Możesz to sprawdzić w bardzo prosty sposób. Po pierwsze zaloguj się na Kredito 24 i w zakładce „moje konto” w dziale spłać masz wskazane wszystkie dane jakie potrzebujesz do wykonania przelewu (to jest w zasadzie jeden numer podany spłaty). Ten numer z którego dostaniesz kwotę pożyczki jest tylko kontem „wyjściowym” i nie można na niego robić żadnych przelewów.

Posted

Kredito24 to lider jeżeli chodzi o polską branżę pożyczek pozabankowych. Eksperci finansowi zwracają uwagę na niezmiernie ułatwione procedury, elastyczne warunki i szeroki zakres oferowanych produktów.

Kredito24 proponuję swoi klientom nie tylko pożyczki typu chwilówki ale również pożyczki z wydłużonym okresem kredytowania. Pierwsza chwilówka może być udzielona maksymalnie na kwotę 1.300 zł. Natomiast kolejne pożyczki zamykają się w widełkach od 300 do nawet 3.000 zł. Każdy wniosek jest rozpatrywany indywidualnie przez co zwiększa się niewątpliwie szansa na pozytywne załatwienie sprawy.

Dodatkowo firma posiada w katalogu swoich ofert również pożyczki ratalne. W jej ramach można pozyskać nawet 10.000 zł na okres do 12 miesięcy. Możliwość uzyskania maksymalnej kwoty zależy m.in. od ilości pożyczek, które zostały spłacone do tej pory, terminowości dokonywanych spłat i indywidualnej zdolności klienta.

Posted

O firmie kredito24 i jej odgałęzieniach (np. Zaimo) można wiele powiedzieć i to raczej w negatywnym kontekście. Na pierwszym miejscu rzuca się mała przejrzystość warunków na jakich możemy otrzymać pożyczkę. Na stornie głównej mamy w zasadzie tylko suwaj i podstawowe wiadomości o kosztach jakie są związane z pożyczką. Takich informacji jak np. wysokość ostatecznej raty już nie znajdziemy. O jej wielkości jesteśmy poinformowani dopiero w momencie kiedy pożyczka została przyznana a pieniądze w tempie ekspresowym trafiły na nasz rachunek bankowy.

Dlatego też jeżeli okaże się, że danej raty nie będziemy w stanie spłacać to jedynym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest natychmiastowy zwrot otrzymanej kwoty. Dodatkowo należy również wysłać odstąpienie od umowy.

Co ciekawe jeżeli tam zrobimy to w przyszłości jeżeli jednak zdecydujemy się na pożyczkę to nasze wnioski w aplikacji będą odrzucane praktycznie z automatu. Na marginesie warto również dodać, że nie tylko kredito24 działa w ten sposób.

Także nie odradzam korzystania ale radzę trzymać przysłowiową „rękę na pulsie”. Wiem bo sama testowałam pożyczkę u nich.

Posted

Polityka firmy kredito24 kształtuje się przede wszystkim na dwóch płaszczyznach. Z pierwszej strony firma kładzie nacisk na zaufanie i dobro klienta a z drugiej prowadzi rzetelną analizę w celu prawidłowej weryfikacji finansowej klienta.

Dlatego też jest zrozumiałym, że firma ściąga raporty z Krajowego Rejestru Długów i Biura Informacji Gospodarczej. Jednakże nawet w sytuacji kiedy klient posiada tam negatywne wpisy to w żadnym razie nie przekreśla to jego szans na otrzymanie wnioskowanej kwoty.

Dodatkowo firma stosuję różnego rodzaju udogodnienia np. możliwość wnioskowania o pożyczkę poprzez wiadomość SMS, różnego rodzaju promocje w postaci statusu Klienta VIP i rabaty za aktywność na Facebooku.

Posted

Działalność firmy Kredito24 należy oceniać wysoko i to ze względu na jakość świadczonych usług jak i założone w warunkach umowy granice wiekowe, kiedy można pożyczkę zaciągnąć.

Od strony formalnej o pożyczkę może się starać każda osoba, która posiada obywatelstwo polskie i osiągnęła pełnoletniość. Dodatkowo co ważne warunki umowy nie przewidują górnej granicy wieku do jakiego pożyczka może zostać udzielona.

Oprócz tego na wiele udogodnień mogą liczyć osoby pobierające świadczenie emerytalne i rentowe. Z badań statystycznych bowiem wynika, że jest to grupa wiekowa która niezwykle sumiennie wywiązuje się ze swoich zaciągniętych zobowiązań.