Sign in to follow this  
Followers 0

Opinie na temat pożyczek w Smart Pożyczka

4 posts in this topic

Posted

W tym temacie proszę pisać wszelkie opinie i uwagi związane z pożyczkami udzielanymi przez firmę Smart Pożyczka.

Każda z nich będzie pomocna dla potencjalnego klienta i wzbogaci wiedzę forumowiczów w temacie firm działających na polskim rynku usług pożyczkowych.

Posted

Osobiście mogę tylko ostrzec przed lichwiarską działalnością tej firmy. Wszytko jest dobrze tylko do momentu podpisania pożyczki a potem człowieku płacz i płać. W przypadku opóźnień naliczają koszty nawet w wysokości 70% od kwoty udzielonej pożyczki. Nie spotkałem żadnej innej firmy, która był tak „goliła” klientów. Dlatego też ostrzegam wszystkich przed działalnością firmy Smart Pożyczka.

Posted

Dla mnie nie ma żadnego znaczenia czy firma nazywa się smart pożyczka, Profi Credit czy magiczna pożyczka. Wszystkie pożyczki typu chwilówki to dla mnie jedno wielkie..... g, żeby nie powiedzieć bardziej ordynarnie. A spróbuj się tylko człowieku spóźnić kilka dni ze spłatą, dowalą Ci takie odsetki i koszty, że się nie pozbierasz. OSTRZEGAM I PRZESTRZEGAM przed chwilówkami.

Posted

Smart pożyczka nie jest zbyt przyjazną firmą dla klienta wśród innych firm chwilówkowych. Podobnie jak w przypadku NetCredit i MiniCredit naliczają ubezpieczenie co kilka dni

Jasne, że każda firma chwilówkowa nie pożycza pieniędzy za darmo ale nawet wśród nich można znaleźć propozycje lepsze i gorsze. Smart pożyczka należy niestety do tej drugiej grupy.
Natomiast ich procedura windykacyjna to prawdziwe pole od popisu dla specjalistów marketingu i komunikacji z klientami.

Żeby nie być gołosłownym mogę przytoczyć przykładowe treści wiadomości sms jakie otrzymują klienci, który zwlekają z opłacaniem raty pożyczki:

- Twoja sprawa skierowana została do kancelarii komorniczej (o co chodzi, przecież nie było nawet postępowania przed sądem?)
- Twoja sprawa została skierowana do departamentu sądowego (kolejny wykwit kreatywnego copywritera?)

- Wyrok Sadu rejonowego w Łodzi coś tam coś tam dalej przesłane pożyczkobiorcy z Warszawy (jak to się ma do właściwości sądu? Nie mam zielonego pojęcia).

Nic dodać nic ująć.