Sign in to follow this  
Followers 0

Dobre konto bankowe

8 posts in this topic

Posted

Ostatnio pomyślałam, że zmienię w końcu swoje konto na inny bank. Zna ktoś z forumowiczów jakąś przyzwoitą ofertę (bez ukrytych haczyków itp.) ?

Posted

Osobiście posiadam rachunek w Getin Noble Bank i bardzo sobie  je chwalę.

W mojej ocenie jego zalety to:

- świetny dostęp przez Internet i przejrzysty podgląd na własne środki finansowe

- dodatkowo z normalnym RORem możesz jednym kliknięciem założyć rachunek oszczędnościowy (oprocentowanie aż 4% w skali roku, żadna lokata tyle nie daje a z tego konta możesz wypłacać raz na miesiąc bez utraty odsetek, minus jest taki, że tak duże oprocentowanie jest tylko do 10.000 zł)

- swojego czasu mieli taką promocję, że robisz 5 transakcji kartą miesięcznie i co miesiąc masz 50 zł bonusu i tak przez pół orku także jesteś 300 zł do przodu

- generalnie jeśli w ciągu miesiąc zrobisz obrót kartą na 300 zł to masz praktycznie wszystko darmowe tj. obsługę rachunku, opłatę za kartę i wypłaty z innych bankomatów niż  „Euro Net” (osobiście mam na to patent- wszystkie rachunki opłacam kartą w Żabce i już mam wyrobione te 300 zł)

Jeżeli kto się waha nad wyborem to spokojnie mogę polecić.

Posted

Ja też muszę zmienić bank. Teraz mam w PKO i „kroją” praktycznie na wszystkim. Wcześniej nie przywiązywałem do tego aż tak dużej wagi ale jak zobaczyłem jak są opłaty i jeszcze ostatnio zmienili cennik to powiedziałem dość. Szukam nowej propozycji.

Posted

Ostatnio słyszałem od kuzynki że Millenium ma dobrą propozycję. Ponoć za otwarcie rachunku można jeszcze zgarnąć 150 zł. Słyszał kto coś o tym? Jakie są wymagania itd.?

Posted

Ja słyszałem. Zastanawiam się czy nawet nie skorzystać z tej promocji.

Bank Millenium organizuje promocję konta 360. Od konsultantki na infolinii dowiedziałem się, że dostaje się 50 zł miesięcznie przez 3 miesiące (i stąd te 150 zł w reklamie).  A wymogi to: comiesięczne wpływy na konto w wysokości 1.000 zł i jedna (dosłownie JEDNA) transakcja kartą debetową (nie mylić z kredytową) w miesiącu. Jeżeli spełnimy te dwa warunki to mamy: 0 zł za prowadzenie rachunku, 0 zł opłaty za kartę debetową, 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, 0 zł za wypłaty gotówki z bankomatów za granicą, 0 zł za przelewy przez Internet, telefon i e-mail (nawet nie wiedziałem, że też tak można). I do tego dokładają jeszcze konto oszczędnościowe na 3% do 100 tys. zł .

Wygląda całkiem sympatycznie.

Posted

Faktycznie robi dobre wrażenie. Chyba się skuszę :)

Posted

A to wypatrzyłeś ofertę Prometeusz. Jak taka wisienka na torcie. Pozdrawiam i dziękuję serdecznie za informację.