Sign in to follow this  
Followers 0

Bezpłatna pożyczka w Vivus

3 posts in this topic

Posted

W zasadzie jestem nowa w temacie pożyczek i kredytów ale i mnie życie zmusiło do zainteresowania się tym tematem. Chciałam sprawdzić jak jest naprawdę z tymi bezpłatnymi chwilówkami, czy nie jest to przypadkiem bujda. Okazało się, że nie J Na ich głównej stronie tj. https://www.vivus.pl . Zarejestrowałam się (zajęło mi to raptem dziesięć minut). Ustawiłam maksymalną kwotę bezpłatnej pożyczki 1.600 zł i może z 15 min czekałam, żeby pieniądze pojawiły się na moim koncie.

Polecam każdemu, kto potrzebuje szybko dostać pieniądze. Infolinię dla klientów też mają całkiem sprawną, miła Pani odpowiedziała na wszystkie moje wątpliwości. Serdecznie polecam każdemu. 

Posted

Bezpłatne pożyczki nie są niczym nowym. Szczególnie te udzielane poprzez Internet. Zwróć uwagę na to, że tylko za pierwszym razem oddajesz dokładnie tyle ile pożyczyłaś. Jednak dobre jest to, że takich ofert na rynku jest kilka albo nawet kilkanaście. Dlatego można spokojnie za każdym razem wybierać innego „operatora”. Pozdrawiam 

Posted

O widzisz. Nie zwróciłam na to uwagi. Tak coś czuję, że znowu będę potrzebowała gotówki pod koniec miesiąca. Dziękuję za poradęJ