Sign in to follow this  
Followers 0

Pożyczka w kiosku ????

5 posts in this topic

Posted

Ciekawa sprawa, jak zwykle rano byłam po gazetę  w moim osiedlowym kiosku a tam widzę, że jest reklama firmy vivus. Pożyczka u Pani w kiosku to coś zupełnie nowego dla mnie osobiście. Korzystał ktoś i  wie na czym to polega? Opłaca się i ile czasu trzeba czekać na pieniądze? 

Posted

Że tak powiem „obudziła się Pani”. Z tą ofertą Vivus wystartował bodajże w kwietniu tego ruchu. W całym naszym kraju mają ponad tysiąc punktów gdzie możesz taką pożyczkę zaciągnąć. Jest to dobra opcja dla ludzi z mniejszych miejscowości gdzie jak wiadomo oferta kredytowa i pożyczkowa jest dość ograniczona. A tak można dostać pieniądze „u Pani w kiosku”. Ciekawe czy inne firmy zdecydują się na podobny krok. 

Posted

Korzystałam z tego ostatnio. Możesz otrzymać maksymalnie 2.500 zł. Przez Internet dostaniesz maksymalnie 4.000 zł. Także propozycja zapewne skierowana do klientów mniej „mobilnych” i obeznanych w nowoczesnych technologiach. Wymogi są bardzo proste: musisz mieć własne konto bankowe, telefon komórkowy i wiek między 20 a 78 lat (także praktycznie każdy powinien się załapać).

Sama nie wierzyłam, że tylko tyle. Zabrałam nawet umowę do domu (jest taka możliwość) i dałam do przeczytania synowi, który studiuje prawo. Nie ma żadnych haczyków.

Posted

Moja sąsiadka z  tego korzystała i jest bardzo zadowolona. Szybkość przelewu w zasadzie porównywalna z opcją przez Internet. 

Posted

Hmm, to może i ja się skuszę skoro tak zachwalacie. Jak będzie po wszystkim to dam znać.