Sign in to follow this  
Followers 0

Pożyczka w Alfa

3 posts in this topic

Posted

Nie wiem czy ktoś już korzystał z pożyczki w alfa kredyt ale ja tak i jestem bardzo z nich zadowolony. Wchodzisz na stronę https://www.alfakredyt.pl/ i masz wszystko w przejrzysty sposób opisane. Najlepsze jest to, że pierwsza pożyczka do 1.000 zł jest całkowicie bezpłatna.  Pożyczasz tysiączka i masz dokładnie 30 dni na jego zwrot. Korzystałem już z różnych firm ale często spotykałem się z tym, że są ukryte opłaty, haczyki, niejasne zapisy w treści umowy itd. A tutaj nic z tych rzeczy.

Szybko i prosto dostałem pieniądze na mój rachunek bankowy w 15 minut. Dosłownie tyle czasu to trwało. 

Posted

Zgadzam się kolegą w 100%! Ostatnio potrzebowałem pieniędzy na wszystkich świętych, uratowali mnie. Dlatego też z czystym sumieniem mogę polecić każdemu. 

Posted

Do wszystkich laudacji i zachwytów nie byłbym sobą gdybym nie dorzucił swoich trzech przysłowiowych groszy.

Pierwsza pożyczka oczywiście darmowa a kolejna jak to już zwykle bywa już nie. Pożyczasz 1.050 zł a oddajesz 1.255 zł, koszt zatem masz na poziomie 205 zł a RRSO 776%. Tragedii nie ma ale szału też nie. Spróbuj nie zapłacić w terminie to dostaniesz monit w cenie 35 zł.

Jednak faktycznie na tle konkurencji Panowie z Alfa Kredyt wypadają całkiem przyzwoicie.