Sign in to follow this  
Followers 0

Nowa oferta Netcredit

5 posts in this topic

Posted

Może się komuś przyda ta informacja. Wziąłem pożyczkę w Netcredit na naprawę mojego samochodu i byłem sam zdziwiony, że tak można. Dostałem 1.500 zł i oddałem… 1.500 zł, okazało się, że pożyczka jest całkowicie bezpłatna, szkoda, że tylko pierwsza. Tak czy owak jestem strasznie zadowolony. Jeśli ktoś potrzebuje to https://www.netcredit.pl  Mam nadzieję, że ta promocja jest jeszcze aktualna. Jeśli tak to warto skorzystać. 

Posted

Kurczę, coś mało informacji o tej firmie na stronie. Jakby to była sama reklama. Jesteś pewny, że to sprawdzona firma? Chętnie bym skorzystała ale mam pewne obawy. Tyle się teraz słyszy o wyłudzaniu danych osobistych i komornikach, którzy ściągają długi z fałszywych umów. 

Posted

Możesz być spokojna. Korzystałem z nich usług niecały tydzień temu. Wszystko przebiegło sprawnie a pieniądze dostałem praktycznie w 15 minut na swój rachunek bankowy. Choć fakt faktem o stronę mogliby się lepszą postarać. 

Posted

W stronie nie ma nic dziwnego. Jest to tzw.  landing page czyli strona produktowa. Krótki przekaz, przyjemna grafika, która ma skłonić klienta do pozostawienia danych i do nabycia danego produktu/usługi.

Z resztą niżej drobnym druczkiem można znaleźć bardziej szczegółowe dane. Nr KRS 0000401570, według bazy działają od 2011-11-10.  Siedzibę mają w Warszawie ul. Żytnia 15/21B  a ich główna strona internetowa to www.netcredit.pl. Tam znajdziesz więcej informacji. 

Posted

Faktycznie, wszystko jest w najlepszym porządku.