Sign in to follow this  
Followers 0

Pożyczka w Filarum

3 posts in this topic

Posted

Nie wiem czy znacie ale ostatnio kolega z pracy polecił mi https://www.filarum.pl. Niby strona internetowa jakich wiele. Reklamy zachęcające do skorzystania z oferty. Ale w tym przypadku naprawdę muszę ich pochwalić.

Dostałem 1.000 zł na całe 30 dni i nie musiałem płacić żadnych odsetek, szkoda że tak jest tylko przy pierwszej pożyczce. Chodź przy następnej też nie jest źle. Wiele razy korzystałem już z pożyczek typu chwilówki i wiem co mówię. Z pewnością sprawdzone rozwiązanie dla każdej osoby, która znalazła się w dołku finansowym i potrzebuje szybko gotówki. 

Posted

Z tą opłacalnością drugiej pożyczki nie jest tak do końca. Zwróć uwagę na wysokość oprocentowania.

Przykładowo pożyczasz 2.000 zł a do zwrotu masz 2.562 zł . Ponad pięćset złotych kosztów a RRSO na poziomie 1936,41%. Także osobiście byłbym ostrożny przy takiej ofercie.  

Posted

Może i tak ale kiedyś brałem pożyczkę w Profi Credit. Tam to mnie dopiero poczęstowali odsetkami, które zapamiętałem na długo i dlatego tak bardzo podoba mi się propozycja Filarum.