Sign in to follow this  
Followers 0

Dalsza edukacja i kredyt na 30.000 zł

4 posts in this topic

Posted

Cześć wszystkim, potrzebuję informacji w temacie czy jest możliwość zaciągnięcia kredytu na sumę około 25.000 – 30.000 zł na kontynuowanie edukacji (studia w formie elektronicznej na uniwersytecie z UK a przedtem studia w Szwajcarii). W moim posiadaniu są 3 działki w obrębie miasta Wrocławia, w ostatnim czasie były wyceniane na przeszło 650.000 zł. Zamieszkuję wspólnie z rodzicami, na dobrą sprawę nie mam żadnych kosztów utrzymania i nie posiadam historii w BIKu. Schemat kredytowy zamieszczam poniżej.

Suma kredytu –  minimalnie 25 – 30 tys. zł
Pożądany czas spłaty kredytu – 5 lat   
Średnia suma uzyskiwanych dochodów za 3 miesiące: 2.200 zł na rękę   
Dochód z wyszczególnieniem na podstawę i dodatki/premie – podstawa to 1.600 zł i dodatki zwykle rzędu 600-700 zł
Bank gdzie wpływa wynagrodzenie – Getin Noble Bank  

Miejsce zamieszkania – Wrocław

Źródło pozyskiwanego dochodu – umowa o pracę
Czas trwania aktualnej umowy – umowa od sierpnia 2014 do końca sierpnia 2016 r.
NIP zakładu pracy i wykonywany zawód – 9450970602, Specjalista ds. obsługi klienta z j. niemieckim
Wiek kredytobiorcy - 24
Aktualna suma kredytów, które pozostały do spłaty – nie ma  

Aktualna suma miesięcznych zobowiązań kredytowych – nie ma

Historia w BIK’u (czy w przeszłości były zaciągane kredyty i czy występowały opóźnienia w płatnościach, punktacja w BIKu) – brak  
Czy i gdzie w przeciągu ostatnich 3-ech miesięcy były wysyłane wnioski kredytowe – nie dotyczy

Jakieś propozycje, oferty, sugestie?
Proszę o pomoc. 

Posted

Ma Pani możliwość otrzymania promesy o dalszym zatrudnieniu? Jest Pani panną/mężatką? Działki należą tylko do Pani są jeszcze współwłaściciele? 

Posted

Jestem przekonana, że promesę załatwię bez żadnego problemu. Na chwilę obecną panna. Z tych trzech działek jedna jest tylko na moją wyłączną własność. Na dwóch pozostałych posiadam udziały odpowiednio 1/4 i 1/3 prawa własności. 

Posted

Premię otrzymuje pani na podstawie regulaminu w pracy czy jest zależna od „widzi mi się” przełożonego? Przy założeniu, że na rachunek bankowy otrzymuje pani miesięczne wynagrodzenie rzędu ponad 2.000 zł netto to jestem przekonany, że powyższą sumę można spokojnie uzyskać np. w Deutsche Bank’u (pod warunkiem, że przeniesie Pani tam swój rachunek osobisty razem z wpływami z wypłaty).