Sign in to follow this  
Followers 0

Poszukuję dobrego leasingu

6 posts in this topic

Posted

Witam , poszukuję leasingu w postaci uproszczonej, najlepiej by było gdyby BIK nie był weryfikowany itp.

mój wiek : 28 lat
staż działalności: od początku 2013 roku (działalność o charakterze informatycznym)
wkład własny: 10%
auto: 20.000 zł brutto 
rocznik samochodu: 2010/2011
czas trwania leasingu: maksymalnie do 3 lat  
leasing: od drugiej połowy grudnia

Czy któryś z forumowiczów zna jakąś konkretną i  sensowną propozycję? Z góry dziękuję bardzo za pomoc.

Pozdrawiam

Posted

Witam,
Napisałeś, że bez weryfikacji w BIK, tzn.  mamy rozumieć, że miałeś już jakieś opóźnienia w spłatach wcześniejszych kredytów/pożyczek? 

Posted

Dokładnie tak było, zdarzył mi się słabszy okres i można powiedzieć, że przez pewien czas wszystkie spłaty „leżały i kwiczały”, oczywiście zostało to odnotowane w BIKu. Kredyt już spłaciłem ale negatywna historia będzie się za mną ciągnęła pewnie jeszcze przez jakiś czas. Z tego powodu tak zależy mi na leasingu bez analizowania i weryfikowania baz dłużników, może się to nawet odbyć kosztem znaczniejszych opłat niż te nakładane w „normalnych” warunkach. 

W ostateczności mogę nawet wkład własny podwyższyć do 20% wartości samochodu. 

Posted

Witam
W takich okolicznościach radziłbym wnioskować o leasing w uproszczonej procedurze w Idea Leasing. Wstępna opłat wynosi zaledwie od 10 do 15% przy założeniu, że  jest to samochód używany.

Jeżeli historia w bik okaże się „tragiczna” i Idea Leasing nie zechce sfinansować kupna samochodu to wówczas zostaje Leasing Polski i sama procedura standardowa.

Posted

Ze swojej strony mogę jeszcze podrzucić ciekawe rozwiązanie:

mLeasing (mBank) operacyjny:
Wartość 20.298,10,00 PLN netto
Wstępna opłata (20,00%) 4059,62 zł netto
Raty (36) 563,83 zł netto

Wykup (1,00%) 202,98 zł netto
Suma opłat 114,00% z OC/AC wieloletnim, wliczonym w raty

Posted

Ja polecam MAsterLease, mam tam 3 samochody jestem bardzo zadowolony, mam zniżki na zakup następnych.!