Sign in to follow this  
Followers 0

Fundacja dla zadłużonych

8 posts in this topic

Posted

Cześć wszystkim. W Łodzi działa podobno fundacja, która pomaga osobom zadłużonym. Ktoś coś wie więcej o nich? Ktoś miał z nimi do czynienia.
Sprawa jest dziwna, bo każą sobie płacić składki miesięczne i niby w tym każda osoba ma usługi prawne. Mam straszny problem z własnym zadłużeniem tzn. ja i mój mąż. Długów urosło już około 90 tys. zł , nasze dochody to 1.340 zł netto i 2.500 zł netto. Trochę jest ale na spłatę długu nie ma szans. Poręczyciela nie znajdę już pytałam. Ma ktoś pomysł jak wyjść z tego ??

Posted

Pierwsze słyszę o takiej fundacji. Zwykle fundacja pomaga osobom niepełnosprawnym, zwierzętom itd. Zresztą jak sama nazwa wskazuje to z fundacji można otrzymać cokolwiek a nie na odwrót. Z resztą z tego się orientuje to fundacja ma zakaz wykonywania wszelkie działalności gospodarczej a w tym zarobkowej. Ciekawe jak jest traktowane takie zbieranie pieniędzy.

Wiesz coś więcej na temat tego „wynalazku”?

Posted

No właśnie nie specjalnie. Znalazłam ogłoszenie w Internecie na ich temat i teraz się zastawiam czy się do nich zgłosić. Ciężko mi uwierzyć w to, że działają bezinteresownie.

Posted

Poszukałem trochę o tym w Internecie. Masz może jeszcze link do tego ogłoszenia? Nic takiego nie znalazłem. Owszem kilka stron mi wyskoczyło ale podejrzewam, że to kolejni pośrednicy finansowi i nieuczciwe firmy, które chcą się wzbogacić na ludziach w trudnym położeniu finansowym.

W każdym razie znalazłem ciekawą rzecz- Stowarzyszenie Program Wsparcia Zadłużonych. Możesz wejść na http://programwsparcia.com/. Wyglądają wiarygodnie i nie trzeba robić żadnych przelewów. Udzielają się w mediach także nie jest to chyba żadna firma „krzak”. Możesz się do nich zgłosić.

Posted

No właśnie nie pamiętam tego adresu. Chętnie zobaczę tą stronę ale wątpię czy mi pomogą :( Nie mogę związać końca z końcem. Zarabiam mało a dług jest już strasznie duży (jak liczyłam prawie 20 tysięcy:( )

Posted

20 tysięcy to jeszcze nie tak dużo. Znam przypadki gdzie ludzie mają długi ponad sto tysięcy złotych i jakoś funkcjonują.

Posted

Tak ale wytłumacz swoje córki, że nie masz pieniędzy żeby kupić jej nowy rower na wakacje albo wysłać na obóz harcerski…

Posted

Z każdej sytuacji można znaleźć drogę wyjścia. Nie załamuj się i głowa do góry. Poszukaj lepiej płatnej pracy, ogranicz wydatki. Jest kilka sposobów na wyjście z zadłużenia. Nie poddawaj się. Walcz.