Sign in to follow this  
Followers 0

Kredyt gotówkowy 100.000 zł- najlepsze propozycje

8 posts in this topic

Posted (edited)

Suma kredytu: 100.000 zł
Pożądany czas trwania umowy kredytowej: minimum 60 miesięcy
Kwoty 3 ostatnio otrzymanych wynagrodzeń/świadczeń: 8.200 zł, 8.100 zł, 8.900 zł
Dochody z uwzględnieniem  podstawa i dodatki/premie- podstawa bez żadnej premii
Nazwa banku, do którego przelewane jest wynagrodzenie: PKO BP i BPH
Miejscowość zameldowania: Poznań
Źródło pozyskiwania dochodów: umowa o pracę
Czas obowiązywania aktualnej umowy: 12.09.2015- na czas nieokreślony
Wiek kredytobiorcy/kredytobiorców: 34
Bieżąca suma kredytów, które pozostały do spłaty: 110.000 CHF
Bieżąca suma miesięcznych zobowiązań kredytowych: 1.900 zł - splata hipoteki
Historia w BIK: bez większych kłopotów
W jakich miejsach były składane wnioski kredytowe w minionych 3 miesiącach: ING Bank

Zaznaczam, że trzecia kwota wynagrodzenia jest hipotetyczna, zostanie przelana dopiero za kilka dni.

Dodatkowo formalnie zmienię pracodawcę, pomimo tego, że biurko przy którym pracuję się nie zmienia (2 podmioty blisko ze sobą współpracujące).

W ING złożyłem wniosek w oparciu o 3 ostatnie wpływy na rachunek i wniosek dostał negata. Przy drugim podejściu żądali zaświadczenia o uzyskiwanych dochodach, z ostatniego miesiąca a na to muszę jeszcze trochę poczeka.

Pytanie do doświadczonych doradców, jaką najlepszą ofertę mogę otrzymać teraz na rynku?

W ING zaproponowali mi  9.3% bez prowizji i wpłaty ubezpieczenia.

Edited by harpaganeR

Posted

W mojej ocenie nie masz większych szans jeżeli nie przepracujesz tych minimalnych 3 miesięcy w „nowym” miejscu pracy. 

Posted

Jest tak jak napisał kolega powyżej. Żebyś mógł myśleć o przyzwoitej ofercie to musowo musisz przepracować 3 miesiące u nowego pracodawcy

Jeśli natomiast jeśli przerwa między jednym miejscem zatrudnienia a drugim nie jest za długa np. dajmy na to jakieś 14 to jest możliwość złożenia wniosku kredytowego w Alior Banku (wymagają 1 przepracowany miesiąc). Weź jednak pod uwagę to, że warunki jednak nie będą za rewelacyjne.  

Posted

Też jestem przekonany, że bez przepracowanych 3 miesięcy nie ma co składać żadnego wniosku. Zważywszy na fakt, że zależy Panu na naprawdę dobrej ofercie. Choć też ciężko jest powiedzieć jakie oferty będą na rynku za te kilka miesięcy czasu. 

Posted

Rozumiem a załóżmy taką sytuację- dajmy na to, że przepracowałem już te wymagane 3 miesiące. Na co wtedy mogę liczyć ze strony banków, na jakie warunki tak nawet w przybliżeniu? 

Posted

Rozumiem a załóżmy taką sytuację- dajmy na to, że przepracowałem już te wymagane 3 miesiące. Na co wtedy mogę liczyć ze strony banków, na jakie warunki tak nawet w przybliżeniu? 

Prezentowanie teraz Panu konkretnych ofert to trochę wróżenie z fusów. Propozycje na rynku usług kredytowych niezwykle szybko tracą ważność i za dwa miesiące może się okazać, że nasze symulacyjne oferty nijak się mają do realnych propozycji bankowych. 

Posted

Na taką kwotę to juz nie lepiej kredyt hipoteczny? Ma niższe oprocentowanie więc pewnie bardziej się opłaca.

Posted

Sprawdź sobie oferty na http://skanerkredytowy.pl/   - jest tam porównywarka, która powinna ci ułatwić zadanie.