Sign in to follow this  
Followers 0

Kredyt na samochód z możliwością szybkiej spłaty.

3 posts in this topic

Posted

Witam wszystkich,

Wielkość kredytu 40.000 zł
Wartość samochodu / wkład własny 50.000 zł / 10.000 zł
Stan pojazdu-  samochód używany do prywatnej osoby
Rok Produkcji pojazdu -2011 r
Salon/Komis – prywatna osoba
Pożądany czas trwania umowy kredytowej- 3 miesiące
Łączna liczba osób w gospodarstwie domowym 3
Łączny miesięczny dochód netto na rodzinę 3mc/6mc – 5.500zł miesięcznie
Źródła pozyskiwania dochodów- umowa o pracę na czas nieokreślony
Wiek kredytobiorcy / kredytobiorców małżeństwo 30/28 lat
Bieżące obciążenia kredytowe- nie ma
Historia w BIK- dobra

Witam. Chciałbym zaciągnąć kredyt samochodowy w wysokości 40.000 zł. Moja sytuacja jest niecodzienna ponieważ po 2-3 miesiącach o zaciągnięcia kredytu będę miał już środki finansowe żeby go zwrócić. Pomimo tego kredyt muszę wziąć już teraz (w innym przypadku gotówki też nie będę miał).

Domyślam się, że umowa kredytowa będzie musiała zostać podpisana na jakieś minimum 3 lata ? Żebym miał zdolność kredytową? W każdym razie jestem go w stanie spłacić po 3 miesiącach.

Dlatego interesują mnie najtańsze propozycje na okres właśnie 2-3 miesięcy. A może lepszym rozwiązaniem niż kredyt samochodowy będzie kredyt gotówkowy, co myślicie? Wtedy też odpada problem z przepisywaniem ubezpieczenia i przerejestrowaniem samochodu?

Który bank będzie miał dla mnie najlepszą propozycję?

Posted

Witam wszystkich,

Wielkość kredytu 40.000 zł
Wartość samochodu / wkład własny 50.000 zł / 10.000 zł
Stan pojazdu-  samochód używany do prywatnej osoby
Rok Produkcji pojazdu -2011 r
Salon/Komis – prywatna osoba
Pożądany czas trwania umowy kredytowej- 3 miesiące
Łączna liczba osób w gospodarstwie domowym 3
Łączny miesięczny dochód netto na rodzinę 3mc/6mc – 5.500zł miesięcznie
Źródła pozyskiwania dochodów- umowa o pracę na czas nieokreślony
Wiek kredytobiorcy / kredytobiorców małżeństwo 30/28 lat
Bieżące obciążenia kredytowe- nie ma
Historia w BIK- dobra

Witam. Chciałbym zaciągnąć kredyt samochodowy w wysokości 40.000 zł. Moja sytuacja jest niecodzienna ponieważ po 2-3 miesiącach o zaciągnięcia kredytu będę miał już środki finansowe żeby go zwrócić. Pomimo tego kredyt muszę wziąć już teraz (w innym przypadku gotówki też nie będę miał).

Domyślam się, że umowa kredytowa będzie musiała zostać podpisana na jakieś minimum 3 lata ? Żebym miał zdolność kredytową? W każdym razie jestem go w stanie spłacić po 3 miesiącach.

Dlatego interesują mnie najtańsze propozycje na okres właśnie 2-3 miesięcy. A może lepszym rozwiązaniem niż kredyt samochodowy będzie kredyt gotówkowy, co myślicie? Wtedy też odpada problem z przepisywaniem ubezpieczenia i przerejestrowaniem samochodu?

Który bank będzie miał dla mnie najlepszą propozycję?

Jeżeli już teraz masz 100% pewność, że po 3 miesiącach zwrócisz cały kredyt to nie ma sensu „bawić” się z kredytem samochodowym. Przy takiej kwocie nie obyło by się bez wbijania banku w dowód rejestracyjny pojazdu i oprócz tego konieczna jest cesja  ubezpieczenia AC. Dużo formalności do załatwiania i dużo zachodu z tym wszystkim.

Zdecydowanie lepszą opcją będzie kredyt gotówkowy i to bez żadnych ubezpieczeń a jedynie z prowizją. W chwili obecnej najkorzystniejszą propozycję będzie miał RaiFFeisen Bank albo BNP Paribas. 

Posted

jakie banki udzielają takiego kredytu?